Okénko Hanky

Podpora města

MŠ novojičínská Beruška, s.r.o. je finančně podporována městem Nový Jičín. Konkrétní účelovou dotací, která je výhradně určená na pokrytí režijních nákladů na stravu dětí, včetně dovozu stravy.

Vojenská párty...

se prostě zase povedla :-)  Děkujeme všem,kteří nám pomohli s realizací a všem Vám, kteří jste večírek jakkoliv zpestřili a přišli mezi nás! Velké poděkování patří také našemu teenager týmu pana Zdráhaly a spol. :-)), kteří letos nezklamali a znovu nás pobavili svým vystoupením :-) !! Velkým překvapením letošního večírku byli nadšenci indického vůdce podporující  nenásilnost  :-)))

Děkujeme všem, kteří si dali záležet na svém tématickém oblečení a také všem těm, kteří přišli, abychom společně prožili další bezva večer .


Přikládáme také neupravené, netříděné fotky- kdo by nějakou chtěl , klidně se ozvěte. V euforii zážitků se omlouváme všem, kteří se na fotce nenajdou :-)


Těšíme se na Vás všechny na večírku příští rok :-)
 
Vítáme Všechny malé i velké Berušky v novém školním roce 2016/2017 :-)

...a tak nám prázdniny rychle utekly a my Vás vítáme v novém školním roce :-). Tento rok prožijeme ve společném tématu o Marťánkovi, který nás seznámí s vesmírem.  Už teď víme, že Marťánek nás naučí spoustu nových zajímavých věcí o vesmíru a my mu ukážeme naši krásnou planetu Zemi...

Věříme, že se dětem bude celý rok líbit  a že zažijeme spoustu legrace a dobrodružství! :-)

 

CO BUDOU DĚTI VE ŠKOLCE POTŘEBOVAT?

 

- papučky

- zubní kartáček

- hřebínek

- plastový kelímek nebo hrníček na celodenní pitný režim

- oblečení na pobyt ve školce

- oblečení na pobyt venku (popř.obuv)

- pyžamko dětem, které po obědě spinkají

- náhradní spodní prádlo a ponožky

 

Prosíme o podepsání nebo označení věcí. Děkujeme!

 

TĚŠÍME SE NA VÁS VŠECHNY V TOMTO NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE!!!

 

velké Berušky a Marťánek :-)

"Army víkend plný zážitků" - víkend pro rodiny

... společný víkend dětí a rodičů na vojenské misi Tesla na Horní Bečvě je za námi :-) Zážitků i legrace bylo spousta a my můžeme jen slíbit, že příští víkend rodin bude pokračováním, ale zas tak trochu jinak :-) Náš generální štáb ohodnotil vojenské čety jako dobře připravené, proto je vyšle na příští misi "na bitevní pole"...

 

Na další "army víkend" se na Vás těšíme! :-)

 

Podívejte se spolu s námi na fotky, které vystihují atmosféru víkendu líp než jakákoliv slova :-) :-)
 
Společný lyžáček ve Velký Karlovicích

Milí rodiče, kteří jste se s námi účastnili lyžáčku ve Velkých Karlovicích na hotelu Galik,

 

týden se spoustou her, lyžováním a bobováním  je za námi. Chceme pochválit především děti, které se zapojovaly do připraveného programu bez slziček (jak to někdy bývá :-) . Taky se dokázaly neskutečně moc posunout v lyžování. Některé děti měly  lyže úplně poprvé na nožkách a na závěr týdne dokázaly sjet kopec a také zabrzdit. Nejhezčí na tom bylo, že uplakané děti, které první dny lyžování vzdávaly, že to nedokážou, poslední den pronesly větu: "Teto, já bych ty lyže nechtěl sundat a radši bych ještě lyžoval." Družstvo nejpokročilejších dětí vedl jeden z našich tatínků (pan Pollak) a musíme přiznat, že děti i díky němu měly z lyžování velkou radost a bavilo je to. Tímto chceme tatínkovi Bobovi moc poděkovat, že měl k dětem osobní a hezký přístup a naučil je spoustu nového.


... a Vám rodičům (účastníkům lyžáčku) děkujeme, že jste žili nadšeně vším, co jsme pro děti přichystaly. Že jste s námi byli sehraní a že jste  to všechno prožívali upřímně s námi. Děkujeme rodičům Fojtíkovým za půjčení sněhuláka Olafa, který byl pro děti velkou radostí. Věříme, že dětem zůstanou vzpomínky na Olafové ranní rozcvičky (nebo spíš tančení :-) ), na poníka, kterého Olaf pro děti přivedl, aby na něm mohly jezdit, také na veselou taneční párty s Olafem, kde si mohly nakupovat za "olafí peníze" všelijaké dobrůtky, na Olafův poklad i tajemnou laserovou  stezku odvahy a samozřejmě krásné a vtipné večerníčky od Vás rodičů.

Při všem jste nám moc pomáhali, když nám naše ruce nestačily :-), smáli se s námi, podporovali nás  a za to Vám patří velký DÍK...


Mějte se krásně a těšíme se na další společný lyžáček, který nás čeká zase ve Velkých Karlovicích na hotelu Galik příští rok.... :-).
 
Vítáme Vás v novém školním roce 2015 - 2016!

... a tak nám začíná nový školní rok :-) Všechny děti přivítáme 1. 9. 2015 v nově zrekonstruovaných prostorách naší školky a také s novým tématem na školní rok : "Mickey a Minnie - já a ty - to jsme my."

Moc se na Vás všechny těšíme !

Poděkování na závěr celého školního roku...

Naši milí rodiče,

 

my - všechny velké Berušky, bychom Vám chtěly všem poděkovat za vše, co jste pro nás v tomto školním roce vykonali. Je toho moc a my si toho velmi vážíme a ceníme si toho. Děkujeme Vám za vstřícnost, podporu, porozumění, ochotu, spolupráci, za úsměv, za milé slovo a i slovo kritiky. Také Vám děkujeme za to, jací jste skvělí rodiče a to se nejvíc ukázalo při různých akcích společně s Vašimi dětmi, při ktrých jste nás podpořili pomohli nám...

Je pro nás moc milé, že jsme se mohly  společně s Vámi spolupodílet na výchově a vzděláváni Vašich dětí; viděly jsme za ty roky jejich růst a to všemi směry. Věříme, že se dětem ve škole  bude dařit a budete se k nám vracet, třeba na kafíčko a nebo jen tak popovídat, jak se Vám daří...


Rodiče, přejeme Vám, Vašim dětem a celým Vašim rodinám krásné léto, pohodovou dovolenou a moc se těšíme na další školní rok!

Maturitka předškoláčků

.... a tak jsme prožili krásné rozloučení s našimi předškoláčky, i s rodiči těchto dětí.


Byli jsme skvělá parta a my chceme upřímně poděkovat všem rodičům za to, že nám své děti svěřili a věřili nám, že všechno, co děláme, děláme pro ně naplno - a  tak, aby byli dobře připraveni na všechno, co je čeká.  Nejen vědomostmi, ale také hodnotami, které jsme se snažili jim spolu s Vámi rodiči vložit do jejich srdíček...

 

Našim předškoláčkům přejeme jen to nejlepší v další etapě svého života, aby měly hodné paní učitelky a Vám rodičům radost ze všeho, co Vás s dětmi v životě čeká...

 

Hanka, Dana, Petra, Jana R., Iveta, Jana H. a Iva

 
Pluli jsme s námořniky za dobrodružstvím :-)

Školka v přírodě na chatě Tesla skončila...

Byl to nádherný týden plný námořnického dobrodružství, her a nadšení. Děti byly ti nejúžasnější námořníčci,které jsme si mohli přát a rodiče zase ta nejlepší parta kapitánů, kteří  ve všem pomáhali  a hráli si s námi. Naše životy se na týden proměnily v život námořníků a to nás moc bavilo. Bydleli jsme v kajutách, setkali se s piráty a vybojovali ,co nám patří - "Černou perlu", našli jsme "Ostrov pokladů"; postavili jsme s rodiči veliký  maják, který stál celý týden před našimi kajutami a svítil nám; naučili jsme se běhat s lodním lanem, házet záchranný kruh tonoucímu, zasáhnout vodní pistolí cíl, v námořnické kuchyni jsme se naučili umývat nádobí a také lovit ryby na udici :-) Opékání, stezku odvahy a námořnickou párty jsme si  taky moc užili a při tom všem jsme si stále zpívali námořnické písničky jako správní námořníci na lodi. A jednu jsme vymysleli také pro našeho hlavního kapitána - Hanku, která nás dokáže vždycky rozesmát a pobavit a má pro nás všechny neskutečné charisma, které všichni oceňujeme!! :-)  (Hani, promiň, ale prostě jsme to museli napsat, když to tak je :-) ) Chválíme všechny děti za to jak byly hodné  a děkujeme všem rodičům, kteří byli vždycky nablízku a ve všem nám i dětem pomáhali a smáli se s námi :-) :-)

 

Těšíme se na další takové chvíle...


 

Podívejte se s námi na fotogalerii :-)
 
Víkend rodin na Horní Bečvě

Prožili jsme víkend rodin v přírodě na Horní Bečvě na chatě Tesla.

 

Ocitli jsme se v království lesních skřítků, kterým jsme slíbili pomoct najít klíče od jejich komůrek. A protože jsme byli stateční, odvážní a vytrvalí ve velkém hledání, získali jsme klíče k pokladu skřítků a na památku jsme od nich  dostali každý svého malého kamaráda skřítka.

 

Prožili jsme stezku odvahy, Hry bez hranic, opékání, malou túru, kterou všechny děti krásně zvládly a také jsme oslavili, že patříme společně už dvacet let Berušce. Naši hostitelé Kantorovi se o nás moc hezky starali a my chceme moc a moc poděkovat Vám všem rodičům, kteří jste s námi byli a vytvořili spolu se všemi neskutečnou atmosféru plnou pohody, hudby, veselí a nadšení pro všechno!!! Děkujeme také našim skřítkům za perfektní kostýmy a přesto, že nás jel rekordní počet- blížící se ke stovce:-), vytvořili jsme jednu velkou príma partu a byli jste všichni suproví!!!

 

Těšíme se na další takový víkend...:-)

Den rodiny jsme strávili na Safari...

Byl to krásný den... Každá rodina si vyrobila své auto, kterým Safari projížděla a plnila různé úkoly u zvířátek, které v Safari žijí. Všichni byli úžasní a hráli si malí i velcí..Máme totiž rodiče, kteří se do všeho zapojili s nadšením a snad taky proto jsme se tolik nasmáli a užili si to naplno. :-) Podívejte se na přehlídku modelů aut, která jen tak koupit nelze .-) :-) U společného ohně jsme celý den zakončili a musíme říct jednoduše:

 

"Bylo to krásné odpoledne, za které děkujeme všem našim suprovým rodičům!! " :-)
 
Společný víkend rodin je tady ! :-)

Zveme všechny naše rodiny na společný víkend rodin!!!

od 15. do 17. 5. 2015 ,

 

 

 

Zveme všechny rodiny, které s námi chtějí prožít víkend strávený v přírodě na v chatkách na Horní Bečvě na Tesle.  Zveme také rodiny, kteří s námi pravidelně jezdí nebo srdcem stále patří Berušce :-)Cena víkendu je 750 korun. Zálohy můžete platit už nyní.

 

Prožijeme stezku odvahy, hledání pokladu, výlet a spoustu dalšího, co už připravujeme.

 

Těšíme se na Vás !!!

 


 
Letní školka v přírodě

Letní školka v přírodě bude od 25.5. do 29. 5. 2015

 

Pojedeme s dětmi na Horní Bečvu do chatek Tesla.  Cena týdne , kde máme 5x stravu, pitný režim, ubytování a cestu, bude maximálně 1900 korun. Přibližně proto, že ještě nemáme přesnou kalkulaci ceny za dopravu autobusem. Cena bude upřesněna co nejdříve.

 

Téma letní školky v přírodě již připravujeme. Můžeme jen prozradit, že si s dětmi užijeme PRAVÝ NÁMOŘNICKÝ TÝDEN :-), na kterém mimojiné  budeme pasováni na malé námořníky...

 

Moc se na to všechno už teď  těšíme! :-)

Beruška slaví a nás to baví!

Vážení současní i bývalí "beruškovští" rodiče a všechny milé beruškovské děti,

 

chceme se s vámi všemi podělit o velkou radost, kterou máme a to je, že

 

BERUŠKA SLAVÍ LETOS SVÉ 20. NAROZENINY !

 

Jsme nesmírně rády, že máme "na svědomí" tolik dětských srdcí, které na nás rády vzpomínají a nesou si vzpomínky, které jim nikdo nevezme. Vzpomínky na roky, které strávili v naší Berušce spolu se svými kamarády i s námi. Přijďte se na nás kdykoliv podívat, zavzpomínat, protože každého z Vás rády uvidíme... :-)

 

Hanka, Petra, Dana, Jana R., Iveta, Jana H. a Iva

 

 
 
výlet předškoláčků do Ostravy do Malého světa techniky

S předškoláčky na výletě v technickém muzeu v Ostravě na expozici U6 .

 


Poděkování

Moc děkujeme všem rodičům, kteří s námi byli na lyžáčku. Byl to skvělý týden plný sněhu a super zimního počasí. Děkujeme za Vaši velkou pomoc, vytvoření super atmosféry a hlavně za Váš skvělý večerní program pro děti.

Děti děkují mamince Rudolfové za každodenní perníčky a perníčkové medaile na konci lyžáčku. Tatínkovi Dankovi děkujeme za čokoládové penízky a mamince Mikulenkové za svítící náramky na večerní pochod a diskotéku. Všechny chválíme za super masky zvířátek pro děti. A taky za masky loupežníků, které byly úplně úžasné. Takže ještě jednou velké dík.

 

Výlet na farmu do Bartošovic

... a tak jsme společně celá školka strávili dopoledne na farmě. Děti byly nadšené :-).

MÁME NOVU ZAHRADU

 

DĚKUJEME ZA VÝBORNOU SPOLUPRÁCI VŠEM NAŠIM RODIČŮM


zahradní prvky dodala a vyrobila firma HYBAJ
celkové terénní úpravy provedla firma NOVOJICKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST
zahradnické úpravy provedl pan Pepík Jež
finančně nebo materiálně vše podpořili:

  • NOVOJICKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.,
  • FIRMA RASK-PUL,a.s.,
  • MŠ BERUŠKA
  • A DÁRCI Z ŘAD RODIČŮ.


DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁM POMÁHALI, SPONZOROVALI A PODÍLELI SE NA TVORBĚ NAŠÍ ZAHRADY!!!!

Jsme pyšni na to, že jsme si zahradu vybudovali sami za pomocí našich přízniovců, rodičů a kamarádů.

 

Hanka s kolektivem

 


;